יצירת משחק אוצר מילים מותאם אישית בתוך מספר דקות עבור כל פלטפורמה

לא משנה מה השפה שאותה מלמדים, אפשר לארגן ולשמור רשימת מילים בלתי מוגבלת שתשמש את התלמידים. עומד לרשותכם מאגר מידע פרטי שאפשר לסנן על פי כל קטגוריה שרוצים – סטודנט, נושא, רמה, תאריך – כל מיון אפשרי. באמצעות כמה צעדים פשוטים תוכלו לשלוח לתלמידים קישורית או מספר משחק למשחק שהותאם אישית עבורם.

שחקו ללא עלות באפליקציה, בגרסת האינטרנט, או נסו את הסימולציה שמופיעה למטה

מה זה?

WordTap הוא משחק אוצר מילים מאתגר ומהנה. המשחק מתבסס על עקרונות של זכירת מילים, מבלי להידרש לשבת ולשנן את רשימת מילים שוב ושוב. האפליקציה עובדת ללא עלות באנדרואיד ובאפל, ואפשר גם לשחק ישירות דרך כל דפדפן אינטרנט. ל־ WordTap יש מילון מובנה משלו המכיל את המילים הכי נפוצות בעשר שפות.

מה WordTap יכול לעשות בשבילכם?

היתרון המשמעותי של WordTap טמון ביכולתו להיות מותאם אישית. האפליקציה מאפשרת ליצור מספר בלתי מוגבל של רשימות מילים ולשמור אותן למשחק שלכם באמצעות לחיצת כפתור אחת.

איך זה עובד?

חזרה על מילים. מחקרים מראים כי הדרך הטובה ביותר ללמוד אוצר מילים בשפה זרה היא לראות את המילה ולהשתמש בה שוב ושוב. החזרה משדרת למוח כי לפניו יש דבר מה חשוב שיש לקלוט. בזמן שתשחקו ב־WordTap, המוח שלכם יאתר את המילים הזרות הנכונות. ככל שהמוח יראה את המילים יותר פעמים בזמן שתנסו לצבור נקודות, כך תזכרו אותן טוב יותר.

כדי לשחק בסימולציה:

נסו את אחד המשחקים המותאמים אישית שלנו (שנוצרו באותו אופן שבו תוכלו גם אתם ליצור משחקים – הסרטון למטה מראה כמה זה פשוט).

categoryGame number
חיותTGf1614
אנגלית מתקדםTG5fe7b
למיצב כיתה ה'TGb9585
Learn GreekGREEKL2
Learn UkranianTG1d8c4

התחילו ליצור משחקים עוד היום!

גישה בלתי מוגבלת למשחק באמצעות מילון WordTap
צרו רשימת מילים בלתי מוגבלת משלכם למשחק מותאם אישית
שמרו מספר רשימות לפי קטגוריות
שלחו משחקים בהתאמה אישית באמצעות קישורים
שמרו את כל המשחקים שלכם כדי שתוכלו להשתמש בהם מחדש בלחיצת כפתור

לשמור את המשחק זה קל כמו לספור עד 4